Kamel Castfilm Fabrika

52+ Yıllık Tecrübe

Biz Kimiz?

Şirket Profilimiz

Kamel Plastik Esnek Ambalaj Sanayi Ticaret Anonim Şirketi ,1969 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. Firmamız kuruluş tarihinden itibaren bir çok sanayi alanında faaliyet göstermiştir.

Faaliyet gösterdiği sanayi alanlarında lider kuruluş olma hedefini amaç edinmiştir ve Türk Sanayisini gelişmesi ve yerli üretim artması için gerekli olan bütün yatırımları yapmaktan gururu duymuştur.

Türkiye’nin önde gelen CD ve DVD üreticisi olan Kamel Audio Kaset ve Compact Disc Sanayi A.Ş. 2013 yılında Kamel Castfilm logosu altında Beylikdüzü Organize Sanayi bölgesinde CPP (Cast Polypropylene) Film üretime başlamıştır. 

Profesyonel ve sektör deneyimli kadrosu ile kısa sürede sektörde kendine iyi bir yer edinmiştir. Hızla kendini yenileyen ve teknolojiyi her zaman takip eden sektördeki kurumsal firmalar arasında yerini almıştır.

2021 yılında yapmış olduğu 3.CPP üretim hattı ile sektöründe lider pozisyonuna ulaşmıştır. İstanbul’da bulunan 2 üretim fabrikası ile yıllık 18,000 ton CPP film üretimi ve sevkiyatı ile sektöre yön veren firma durumuna gelmiştir.

Firmamız 18 mikrondan 200 mikrona kalınlığında  ambalaj ve farklı sektörlerde kullanılmak üzere CPP  film üretimi yapabilmektedir.

52

Yıllık Sanayi Tecrübesi

18000

Ton Yıllık Üretim

19

Ülkeye İhracat

120

Çalışan

Güvenilir, Kaliteli ve Hızlı Bir Firma Mı Arıyorsunuz?

Bize Ulaşın

Bülten için Abone Olun

En son güncellemeleri ve haberleri almak için e-mail bültenimize kaydolun.