Kamel Plastik Esnek Ambalaj Sanayi Ticaret Anonim Şirketi olarak ürünlerimizin tüm yaşam döngüsü boyunca sürdürülebilirliğe adadık. Endüstriyel yaklaşımımız, atık ve emisyonların en aza indirilmesini sağlayarak enerji tüketimimizin ve hammadde kullanımımızın verimliliğinde sürekli iyileştirmeye odaklanmıştır.

Enerji Verimliliği

Şirketimiz üretim sırasında en az elektrik tüketimini sağlamak için gerekli bütün yatırımlarını yapmıştır.

Hammaddelerin Verimli Tüketimi

Prosesimizde atıkların azaltılması, yeniden kullanıma öncelik verilmesi ve mümkün olan en iyi koşullarda geri dönüşüm ve enerjinin değerlendirilmesi için çalışıyoruz. Tesislerimizde, ekstrüzyon prosesinde oluşan atıkları yeniden işlememize ve belirli uygulamalar için film kalitelerinin üretiminde en iyi koşullarda yeniden kullanmamıza olanak sağlayan geri dönüşüm üniteleri bulunmaktadır. 

Optimize Edilmiş Esnek Paketleme Çözümleri

CPP mükemmel ısı yalıtımı özelliği, yüksek parlaklık, mekanik mukavemet, erime sıcaklığı ve yüksek delinme ve darbe dayanımına sahip bir filmdir. Birçok esnek paketleme uygulaması için en verimli ve rekabetçi çözümdür. Kamel Castfilm, ambalaj tasarımının optimizasyonuna ve hammadde kullanımının azaltılmasına olanak tanıyan düşük kalınlıktaki filmlerin aşamalı gelişiminde lider olduk. Filmlerimizin mükemmel mekanik özellikleri, her uygulama için gerekli kalınlığın optimizasyonunda çalışma imkanı sunar.

52

Yıllık Sanayi Tecrübesi

18000

Ton Yıllık Üretim

19

Ülkeye İhracat

120

Çalışan

Güvenilir, Kaliteli ve Hızlı Bir Firma Mı Arıyorsunuz?

Bize Ulaşın

Bülten için Abone Olun

En son güncellemeleri ve haberleri almak için e-mail bültenimize kaydolun.