kamel-fabrika

52+ Yıllık Tecrübe

Biz Kimiz?

Şirket Profilimiz

Kamel Plastik Esnek Ambalaj Anonim Şirketi ,1969 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. Firmamız kuruluş tarihinden itibaren bir çok sanayi alanında faaliyet göstermiştir.

Faaliyet gösterdiği sanayi alanlarında lider olma hedefini amaç edinmiştir ve Türk sanayisini gelişmesi, yerli üretim artması için gerekli olan bütün yatırımları yapmaktan gururu duymuştur.

Türkiye’nin önde gelen CD ve DVD üreticisi olan Kamel Audio Kaset ve Compact Disc Sanayi A.Ş. 2013 yılında Kamel Castfilm logosu altında Beylikdüzü Organize Sanayi bölgesinde CPP (Cast Polypropylene) üretime başlamıştır. Profesyonel ve sektör deneyimli kadrosu ile kısa sürede sektörde kendine iyi bir yer edinmiştir. Hızla kendini yenileyen ve teknolojiyi her zaman takip eden sektördeki kurumsal firmalar arasında yerini aldı.

2021 yılında yapmış olduğu 3.CPP üretim hattı ile sektöründe lider pozisyonuna ulaşmıştır. İstanbul’da bulunan 2 üretin fabrikası ile aylık 1,800 ton CPP film üretimi ve sevkiyatı ile sektöre yön veren firma durumuna gelmiştir.

Firmamız 18 mikrondan 200 mikrona kalınlığında  ambalaj ve farklı sektörlerde kullanılmak üzere CPP  film üretimi yapabilmektedir.

counter-img-1
52

Yıllık Sanayi Tecrübesi

counter-img-3
1800

Ton Aylık Üretim

counter-img-2
15

Ülke

counter-img-4
120

Çalışan

Misyonumuz

Müşterilerimiz İçin

  • Yenilikçi fikirler ve teknolojiler ile Türk Sanayisine ve Türk Toplumuna yeni ve faydalı ürünler ile katkıda bulunmak.
  • Yüksek kaliteli ürünler ve üstün hizmetler aracılığıyla müşterilere yeni değerler sağlamak.
  • Esnek ambalaj çözümlerinde küresel bir referans olmak için 52 yıllık deneyimimizi geliştiriyoruz.
  • Esnekliğimizi, reaksiyon kapasitemizi ve müşterilerimizle yakın iş birliğimizi sürdürürken ürün yelpazemizi ve coğrafi kapsamımızı genişletmek
  • Müşterilerimize verimli esnek paketleme çözümleri sağlayacak en yüksek kalite, güvenilirlik ve iyileştirilmiş performansa sahip filmler geliştirmeye ve üretmeye devam etmek.
  • Müşterilere yeni değerler ve çözümler sunmak ve birlikte sürdürülebilir büyüme sağlamak.

Çalışanlarımız İçin

  • Çalışanlarımıza güvenlik, kaza önleme ve çevre korumaya ile verilen düzenli eğitimlerle, çalışanlarımızın güvenliğini ve sağlığını sağlamak ve çevre korumasını aktif olarak teşvik etmek.
  • Çalışanların işlerinde değer buldukları bir ortam sağlamak ve insanlar ile kurum arasında pozitif, enerjik ilişkiler kurmak.
  • Sorumlu bir kurumsal vatandaş olarak bağlar kurmak ve karşılıklı güveni geliştirmek.

Çevre Koruması İçin

  • Verimli enerji tüketimi ve atık yönetimi yoluyla operasyonlarımızın çevresel etkisini en aza indirerek, sürecimizin sürekli iyileştirilmesi için çalışmak.

Güvenilir, Kaliteli ve Hızlı Bir Firma Mı Arıyorsunuz?

Sizin içinde kaliteli ürünler üretebiliriz.

Bize Ulaşın

Our Experience and Industry Knowledge

Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem.
about-image-caption-1

Storage Hall

01

Cras est tellus, tincidunt eu ornare et, euismod sit amet sem. Ut eget tempor turpis, eget accumsan odio metus vitae commodo auctor, ex urna.

Read More

about-image-caption-2

Grinding Works

02

Cras est tellus, tincidunt eu ornare et, euismod sit amet sem. Ut eget tempor turpis, eget accumsan odio metus vitae commodo auctor, ex urna.

Read More

about-image-caption-3

Plan Discussion

03

Cras est tellus, tincidunt eu ornare et, euismod sit amet sem. Ut eget tempor turpis, eget accumsan odio metus vitae commodo auctor, ex urna.

Read More

Bülten için Abone Olun

En son güncellemeleri ve haberleri almak için e-mail bültenimize kaydolun.